Hızlı Teklif Al
 Avada Accountant Demo
Teklif Formu
Bulgarca Tercüme2022-02-24T13:47:01+03:00
Anasayfa » Tercüme Dilleri » Bulgarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

Bulgarca tercüme işlemleriniz için alanında profesyonel ve yıllarca tam zamanlı olarak çeviri yapmış, deneyimi yüksek ve ana dili Bulgarca olan uzmanlar ile çalışmaktayız. Alle Tercüme, deneyimli, profesyonel ve ana dili Bulgarca olan çevirmenler ile Bulgarca tercüme konusunda, Bulgarca – Türkçe ve Türkçe – Bulgarca dilleri arasındaki çevirlerinizi sertifikalı, yeminli ve noter onaylı bir şekilde en hızlı ve en uygun fiyata yapmaktadır.

Bulgarca çeviri
Whatsapp’ta Sor
Ücretsiz Teklif Al
Hemen Bizi Ara

Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu

Mütercim ve Tercümanlık Derneği Türkiye

Türkiye Yeminli Çevirmenlik Federasyonu

Türkiye Çevirmenler Derneği

Ana dili Türkçe olan Profesyonel Bulgarca Tercümanlar

Bulgarca tercüme hizmeti, %100 ana dili Bulgarca olan ve aynı zamanda akıcı Türkçe konuşan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir. Bulgarca tercümanlarımız tarafından çeviri yapılan tüm evraklarınız ihtiyacınızın karşılandığından emin olmak için sıkı bir inceleme ve kalite kontrol sürecinden geçirilmektedir. Bu da müşterilerimize kaliteli işler sunmamızı sağlamaktadır.

Bulgarca’dan Türkçe’ye tercüme ve Türkçe’den Bulgarca’ya yeminli ve standart tercüme hizmetleri sunuyoruz. Belgelerinizi Türkçe ile Bulgarca dışında farklı bir dile çevirmeniz gerekiyorsa, sipariş vermeden önce lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.

Farklı bir dilin tercümesine mi ihtiyacınız var? Buraya tıklayın .

Bulgarca Tercüme Hizmetleri ile Profesyonel İçerikler

Bulgarca tercüme hizmeti ile doğum belgeleri, sabıka kayıtları, evlilik belgeleri vb. dahil olmak üzere her tür belgenin Bulgarca’dan Türkçe’ye profesyonel çevirilerini sunmaktayız. Bulgarca tercümanlarımızın her biri, profesyonel tercüme hizmetleri sunan ortalama 5-10 yıllık deneyime sahip tercüme uzmanlarıdır. Sözleşmeler, web siteleri, çalışan kılavuzları vb. gibi işler ilgili tüm resmi belgelerinizi gizliliğinize önem vererek Bulgarca’dan Türkçe’ye veya farklı dillere çevirilerini gerçekleştiriyoruz.

Noter Yeminli Bulgarca Tercüme

Noter yeminli Bulgarca tercüme hizmetleri ile çevirilerimiz, evlilik belgeleri, hukuksal belgeler, üniversite diplomaları ve doğum belgeleri gibi birçok konuda yeminli Bulgarca tercüme bürosu kapsamındaki Bulgarca tercüme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bulgarca tercüme içerikleriniz, noter onaylı uzman tercüme ekibimiz ile bire bir orjinal metinlere bağlı kalarak çevrilmesine imkan sağlamaktayız.

Belgelerimin Bulgarca’dan Türkçe’ye Onaylı Tercümesini Nasıl Alabilirim?

Teklif iste sayfamız aracılığıyla sertifikalı ve onaylı Bulgarca – Türkçe çeviri siparişi verebilirsiniz. Belgelerinizin taranmış bir kopyasını veya her sayfanın yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafını gönderebilirsiniz. Belgeler okunaklı olmalı ve dört köşesi de görünür olmalıdır. Belgelerinizi elektronik biçimde göndermeniz yeterlidir: PDF, Word, Excel, PowerPoint, Pages, Keynote, Numbers, vb. formatları kabul edilmektedir.

Bulgarca Tercüme Fiyatları

Bulgarca tercüme fiyatları kurumsal ve ya bireysel metinlere göre farklılık gösterdiği gibi kelime veya sayfa sayısına göre de farklılık göstermektedir. Bulgarca tercümei fiyatı hakkında bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilir veya Teklif Al formunu doldurabilirsiniz.

Bulgarca Tercüme’ye Ne Zaman İhtiyaç Olur?

Vatandaşlık ve Göçmenlik bürolarına sunulmak için çoğunlukla Bulgarca’dan Türkçe’ye sertifikalı çeviriler gerekebilir. Mahkemeler, üniversiteler ve belediye gibi diğer birçok resmi kurum, orijinali Bulgarca olan belgelerin Bulgarca’dan Türkçe’ye onaylı tercümesini talep edebilir.

Bu hizmet, Bulgaristan’dan Bulgarca belgeler için talep edilmektedir. Yeminli tercümelerin en sık talep edildiği belgeler şunlardır:

  • Doğum sertifikaları
  • İltica Belgeleri
  • Suç kayıtları
  • Ölüm Sertifikaları
  • diplomalar
  • Boşanma Belgeleri
  • Evlilik Sertifikaları
  • Tıbbi kayıtlar