Sözlü Çeviri

Alle Tercüme sözlü çeviri hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an en kaliteli tercüme hizmetini sağlamaktadır.
1.

TERCÜME HİZMETİNİ SEÇİN

Aradığınız tercüme hizmetini Alle Tercüme geniş kapsamlı tercüme hizmetleri arasından seçin. Tercüme işlemi için siparişinizi kolayca oluşturun.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

2.

Tercüme evraklarınızı yollayarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Tercüme ekibimiz tarafından en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

3.

HIZLI ŞEKİLDE TESLİM EDELİM

Uzman tercümanlarımız tarafından sipariş ettiğiniz belgelerin çevirisi hızlı bir şekilde yapılarak talep ettiğiniz teslim seçeneğinde elnize ulaştırılmaktadır.

Sözlü Çeviri

Bireysel Yeminli Sözlü Tercüme Hizmeti

Yurtdışından Türkiye’ye gelenler veya Türkiye’de bir yabancı ile her hangi bir resmi işlem yapmak isteyenler, resmi kurumlar nezdinde yeminli tercümanlar eşliğinde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Tüm bu resmi işlemlerde resmi evrakların altına tarafların imzaları atılacak dolayısıyla tercümanın yanlış çevirisi, ilgili tarafın yanlış bir belgenin altına imza atmasına sebep olurken, ileride imzalanan belgeden dolayı ağır sorumluluklar ve sonuçlar imzalayan tarafa doğabilecektir. Bu yüzden doğru tercüme, yapacağınız işin güvenliği ve doğruluğu açısından son derece önemlidir. Alle Tercüme Bürosu olarak profesyonel sözlü tercüme ekibi ile sözlü çevirilerde ilgili tarafın haklarını dikkate alarak yanlış bir belge altına imza atmasına ve tarafın istenmeyen sorumluluklar ve yükümlülükler altına girmesini engeller. Resmi işlemlerinizi Alle ile birlikte güven içinde yapın.

Resmi işlerin yanı sıra ister konferans, toplantı veya seminere katılın ister yabancı ülkenin konsolosluğunda vize başvurusunda bulunun, ister karakol veya hastane gibi yerlerde işlerinizi takip edin, karşı taraf ile iletişim kuramadıkça ne yazık ki harcayacağınız saatlerce zaman ve emek hepsi boşa gidecek. Bu konuda uzman desteği alarak zamanınız ve emeğinizi boşa harcamayın. Alle Tercüme Bürosu sözlü tercüme kadrosu ile her adımda size eşlik edebilir. 

Bireysel Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz Aşağıdaki Gibidir: 

  • Simultane Çeviri
  • Ardıl Çeviri
  • Nikâh Dairesi Çevirisi
  • Tapu Dairesi Tercümanlığı
  • Noter Tercümanlığı
  • Toplantı tercümanlığı
  • Turistik Çeviri
Tercüme Hizmetlerimiz İçin Teklif İster Misiniz? Hemen Teklif Al