Alle Yeminli Tercüme Bürosu’na


Hoş Geldiniz


On yıllık deneyimimiz ışığında kurumsal hizmet sağlama anlayışı ile
çeviri ve çeviri alanındaki danışmanlık hizmetleri ile sizlerle …Çalışma Saatlerimiz Pzt.-Cum. 08:30 – 18:00

Çeviri Hizmetlerimiz İçin Teklif İsteyin!

Kurumsal çeviri hizmetleri ve bireysel çeviri hizmetleri konusundaki çözümlerimizi inceleyerek sözlü, yazılı çeviri konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişime Geçin Teklif İsteyin

TANITIM VİDEOMUZ

Alle Yayıncılık Yabancı Dil Hizmetleri Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2012 yılında Ankara’da kurularak “Alle Tercüme Bürosu” markası altında çeviri sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden beri kararlı adımlarla müşterilerin memnuniyetini yol haritası haline getirerek sektörde ilerlemeye devam etmiştir. Tercüme işlerini sadece teknik bir iş olarak değil, kültürler arası bir bağ kurma yolu olarak görmektedir.

Başarı ile Teslim İşlem Sayısı
Tercüme Edilen Sayfa Sayısı
%
Müşteri Memnuniyet Oranı
Kadromuzdaki Tercüman Sayısı

Yazılı Çeviri

Her türlü belge ve yazılı metinlerin profesyonel tercümanlar ile çevrilmesi ile yazılı çeviriler oluşturulur. Bu çeviriler; birçok belge ve bilgi üzerinde tecrübe ile titizlikle yapılmaktadır.

Sözlü Çeviri

Alle Tercüme sözlü çeviri hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an en kaliteli tercüme hizmetini sağlamaktadır.

Belge Onay Takibi

Noter çevirisi, bakanlık, konsolosluk ve devlet kurumlarına ulaştırılması gereken tüm evrak ve belge çevirilerinizin Belge Onay Takibi işlerinde Alle Tercüme ayrıcalıkları ile hizmet alacaksınız!

Uzmanlık Alanlarımız

Alle Tercüme çevirisi uzmanlık alanları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen tıklayın.

Kurumsal Uzmanlık Alanlarımız

Alle Tercüme çevirisi uzmanlık alanları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için hemen sitemizi ziyaret edin.

Kurumsal Yazılı Çeviri

Alle Tercüme Olarak Tecrübeli Ekibimiz İle Kurumsal Müşterilerimize Özel Kurumsal Yazılı Çeviri Hizmetleri Sağlıyor ve Kısa Sürede İstenilen Hizmetlerin Temin Edilmesine Uğraşıyoruz!

Kurumsal Sözlü Çeviri

Kurumsal Sözlü Çeviri Konusunda Uzman Tercümanlarımız Sayesinde Konferans, Seminer, Toplantı ve Noter Tercümanlığı Hizmetlerine Hemen Ulaşabileceksiniz Detaylar İçin Sayfamızı Ziyaret Edin!

Kurumsal Belge Onay Takibi

Noter, Dış İşleri, Apostilli, Yeminli Tercüme, Konsolosluk İşlemleri Konusunda Alle Tercüme Kurumsal Belge Onay Takibi Hizmeti İle Arkanıza Yaslanacak ve Çok Rahat Edeceksiniz!

Yeni Web Sitemiz Yayında!

Alle Tercüme Bürosu olarak yenilenen internet sitemiz ile www.alletercume.com.tr adresinden hizmet vermeye devam ediyoruz. Kullanıcı dostu yeni tasarımıyla ziyaretçilerine daha hızlı ve pratik bir hizmet sunan www.alletercume.com.tr'nin şık dizaynı s

Devamı

Çeviri Siparişi Verirken Nelere Dikkat Edilmeli

Mesleğimiz gereği yıllar boyunca sayıları az olsa da bazı kalitesiz tercüme büroları tarafından mağdur edilen ve sonra sorunlarını çözmek üzere bize uğrayan müşterilerden yola çıkarak sizler için aşağıdaki rehberi hazırladık.

Devamı