Kurumsal Yazılı Çeviri

Alle Tercüme Olarak Tecrübeli Ekibimiz İle Kurumsal Müşterilerimize Özel Kurumsal Yazılı Çeviri Hizmetleri Sağlıyor ve Kısa Sürede İstenilen Hizmetlerin Temin Edilmesine Uğraşıyoruz!
1.

TERCÜME HİZMETİNİ SEÇİN

Aradığınız tercüme hizmetini Alle Tercüme geniş kapsamlı tercüme hizmetleri arasından seçin. Tercüme işlemi için siparişinizi kolayca oluşturun.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

2.

Tercüme evraklarınızı yollayarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Tercüme ekibimiz tarafından en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

3.

HIZLI ŞEKİLDE TESLİM EDELİM

Uzman tercümanlarımız tarafından sipariş ettiğiniz belgelerin çevirisi hızlı bir şekilde yapılarak talep ettiğiniz teslim seçeneğinde elnize ulaştırılmaktadır.

Kurumsal Yazılı Çeviri

Yazılı Çeviri Nedir?

İnsanlık tarihi, farklı dil ve kültürden insanların ve toplumların karşılaşmasıyla ilerlemiştir. Her toplumun dili ve kültürü, diğer toplumun dili ve kültürüne tercüme edilerek siyasi, diplomatik, ticari, sportif ve diğer alanlarda ilişkiler geliştirilmiştir. Bu nedenle tercüme, insanlığın tarihi kadar eski bir meslektir. Bugün antik dillerin Rozetta Taşı gibi kadim bir belgede yazılı olan iki dilin yüzlerce yıl evvel birbirine tercüme edildiği bilinmektedir. Yazılı çeviri, sözlü çeviriye oranla daha özenli ve dikkatli bir şekilde çevrilebilen metinlerin tercümesinde tercümanların yoğun olarak tercih ettiği bir çeviri türüdür. Başka bir dile yazılı olan bir metnin/belgenin, tercümanın ana diline tercüme edilmesi demek olan yazılı çevirinin pek çok türü vardır. En yaygın bilinen yazılı çeviri türleri, teknik metinlerin çevirisi, edebiyat çevirisi, akademik metinlerin çevirisi, sosyal bilimler ve insan bilimleri metinlerinin çevirisi, ticari metinlerin çeviri, resmi belgelerin çevirisi.

Kurumsal Yazılı Çeviri

Kurumlar, kuruluşlar ve kurumsal firmaların yurtdışı ve yabancılar ile olan ticari, hukuki, bilimsel, kültürel, sportif vb. faaliyetlerinde ve ilişkilerinde ihtiyaç duydukları yazılı çeviri hizmetlerini deneyimli ve alanında uzmanlaşan çeviri ekibimiz ile gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Diğer ülkelerdeki kurum, kuruluş ve firmalar ile sağlanan veya sağlanacak olan anlaşma ve iş birlikleri doğrultusunda gereken bütün resmi evrakları ilgili yetkililerin onayına sunulacak şekilde hazırlıyoruz. Hem yurtdışından gelen yabancı dilde olan ve hem Türkçe dilinde düzenlen ve yurtdışına gönderilecek olan evraklar aslına ve ayrıca ilgili alanda kullanılan terminolojiye sadık kalarak hedef dile çevirip, dil uzmanlarımız tarafından kalite kontrolünden geçtikten sonra müşteriye teslim edilmektedir. Müşterilerimizin kurumsal kimliğine ve iletişim tarzlarına uyumlu ve belirli bir tutarlık içinde kurumsal çeviriler yaparak iş birliğimizin süreklilik arz etmesini garanti altına alıyoruz.

Hiçbir kurumsal yazılı çeviri kalite kontrolünden geçmeden ve önceden birlikte belirlediğimiz kriterlere uygunluğu incelenmeden müşteriye teslim edilmez ve tercümeden sonra kalite kontrolü süreci gerçekleşirken müşteri ile belirlediğimiz zaman planına sadık kalarak tercümelerin kalite kontrolünü yapıp zamanında teslim ediyoruz.

Kurumlar ve Firmalara Sunduğumuz Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz Aşağıdaki gibidir:

  • Yazılı Yeminli Tercüme
  • Ticari Belge Çevirisi
  • Adli ve Hukuki Belge Çevirisi
  • Teknik Şartname Çevirisi
  • Gümrük Evrakları Çevirisi
  • Website Çevirisi
  • Resmi ve Gayri Resmi Yazışma Çevirisi
  • Pazarlama Dosyaları Çevirisi
  • Altyazı Çevirisi
Tercüme Hizmetlerimiz İçin Teklif İster Misiniz? Hemen Teklif Al