Kurumsal Sözlü Çeviri

Kurumsal Sözlü Çeviri Konusunda Uzman Tercümanlarımız Sayesinde Konferans, Seminer, Toplantı ve Noter Tercümanlığı Hizmetlerine Hemen Ulaşabileceksiniz Detaylar İçin Sayfamızı Ziyaret Edin!
1.

TERCÜME HİZMETİNİ SEÇİN

Aradığınız tercüme hizmetini Alle Tercüme geniş kapsamlı tercüme hizmetleri arasından seçin. Tercüme işlemi için siparişinizi kolayca oluşturun.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

2.

Tercüme evraklarınızı yollayarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Tercüme ekibimiz tarafından en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

3.

HIZLI ŞEKİLDE TESLİM EDELİM

Uzman tercümanlarımız tarafından sipariş ettiğiniz belgelerin çevirisi hızlı bir şekilde yapılarak talep ettiğiniz teslim seçeneğinde elnize ulaştırılmaktadır.

Kurumsal Sözlü Çeviri

Konferans, Seminer ve Toplantıda Sözlü Tercüme

Gerçekleşen konferanslar, seminerler ve toplantılarda katılan yabancı misafirler ile kolay ve doğru bir şekilde iletişim sağlamak söz konusu olan konferans, seminer ve toplantının amacına ulaşmasını doğrudan etkiliyor. Yabancı misafirler ile meydana gelen iletişim sorunu, işlerin yavaş ilerlemesi, işlerin tekrarlanması, sonuç alınmaması, anlaşmazlıklar ve yanlış anlaşılmalara ilaveten bütün projenin mahvolmasına yol açabilir. Dolayısıyla kurum veya firmanızı temsil edecek olan tercüman, kurumunuzun en önemli personeliymiş gibi özenle seçilmelidir. Bu yüzden deneyimli ve kurumsal tercüme bürolarından hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. kurumsal tercüme büroları bu alanda nitelikli hizmetler sunmaktadır.

Yeminli Sözlü Tercüme Hizmetleri

Yabancı kurumlar ve firmaların temsilcileri ve yetkilileri ve genel olarak yabancı ülkelerin vatandaşları Türkiye’de Noter, Sicil Müdürlüğü, Mahkemeler, Tapu vs. resmi makamlar nezdinde yasal işlemleri ancak Yeminli Tercüman eşliğinde gerçekleştirebilir. Yabancı kurumlar ve firmaların temsilcileri ve yetkilileri ile yapacağınız resmi işlemlerinizde hukuki ve ticari terimlere hakim olan tercümanlar süreci hızlandırıp, hatasız ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar ve yanlış işlemden meydana gelebilecek sorunlar ve zarar ve ziyanı önlemiş olur. 

Kurumsal Sözlü Tercüme Hizmetlerimiz Aşağıdaki Gibidir: 

Sözlü Yeminli Tercüme 
Konferans ve Seminer
Toplantı ve Görüşmeler
Noterlik İşlemleri
Ato Şirket Kuruluşu
Fabrika ve Makine Kurulumu 
Tercüman Refakat Hizmeti

Tercüme Hizmetlerimiz İçin Teklif İster Misiniz? Hemen Teklif Al