İngilizce Çeviri

İngilizce Çeviri


İngilizce tercüme işlemleriniz için alanında profesyonel ve yıllarca tam zamanlı olarak çeviri yapmış, deneyimi yüksek ve ana dili İngilizce olan uzmanlar ile çalışmaktayız. Alle Tercüme, deneyimli, profesyonel ve ana dili İngilizce olan çevirmenler ile İngilizce tercüme konusunda, İngilizce - Türkçe ve Türkçe - İngilizce dilleri arasındaki çevirilerinizi sertifikalı, yeminli ve noter onaylı bir şekilde en hızlı ve en uygun fiyata yapmaktadır.

Teklif İsteyin

 

İngilizce tercüme hizmeti, %100 ana dili İngilizce olan ve aynı zamanda akıcı Türkçe konuşan profesyonel tercümanlar tarafından tercüme edilmektedir. İngilizce tercümanlarımız tarafından çeviri yapılan tüm evraklarınız ihtiyacınızın karşılandığından emin olmak için sıkı bir inceleme ve kalite kontrol sürecinden geçirilmektedir. Bu da müşterilerimize kaliteli işler sunmamızı sağlamaktadır.

İngilizce'den Türkçe'ye tercüme ve Türkçe'den İngilizce'ye yeminli ve standart tercüme hizmetleri sunuyoruz. Belgelerinizi Türkçe ile İngilizce dışında farklı bir dile çevirmeniz gerekiyorsa, sipariş vermeden önce lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.

İngilizce Dili

Bugün dünyada en yaygın kullanılan dillerden biri olan İngilizce yüzlerce farklı ülkeden milyonlarca insanın konuştuğu, yazıştığı ve öğrenmeye çalıştığı bir dildir. Uluslararası ilişkilerde olduğu kadar ticaretten turizme, sağlıktan siyasete kadar dünyanın en yaygın kullanılan dillerinden olan İngilizce, 1,8 milyardan fazla insan tarafından konuşulmaktadır.

Hint-Avrupa dil ailesinden Cermen dilleri alt ailesinin bir üyesi olarak kabul edilen İngilizce Anglo-Friz dilleri grubuna bağlıdır. Diğer Cermen dilleriyle birlikte Proto-Cermence dilinden türediği ve diğer Cermen dilleriyle temek bazı ortak özellikleri paylaştığı kabul edilmektedir.

Dünya üzerinde anadili İngilizce olan insanlar Amerika, Avustralya ve Büyük Britanya adalarında yoğunlaşmaktadırlar. Amerika Birleşik Devletleri anadili İngilizce olanların en çok olduğu ülke olarak bilinmektedir. Dünyada resmi dil olarak en çok kullanılan 3. dildir. Birçok kaynağa göre de dünyada en çok kullanılan birinci dil, İngilizcedir. Günümüzde İngilizce resmi olmasa da uluslararası iletişim dili olarak kabul görmüştür. Dünyadaki birçok kurumda ve okullarda İngilizce öğrenimi bir gereklilik haline gelmiştir. Bu yüzden en fazla bilinen ve öğretilen ikinci dil yine İngilizcedir. İngilizce ticaret, hukuk ve özellikle günümüzde bilişim teknolojilerinde en çok kullanılan dildir.

Türkçe <> İngilizce Çeviri

Küresel bir dünyada yaşadığımız için sık sık uluslararası bağlantılar, işler veya ortaklıklar gündeme gelebilmektedir. Özellikle dışa açılmak isteyen şirketlerin, hukuki problemleri ya da ihtiyacı olan kişi ve kurumların, akademisyenlerin, tıbbi ya da medikal alandaki öğrenci veya öğretim görevlilerinin İngilizce Türkçe ya da Türkçe İngilizce çeviri işleri için profesyonel destek almaları büyük önem arz etmektedir. Alanında uzman ve deneyimli tercüman kadrosu bulunan, anadilde editörleri ve çevirmenleri olan tercüme büroları işlerinizin doğru, zamanında ve bütçenize uygun şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. Alle Tercüme Bürosu bütün bu konularda ve daha fazlasıyla tercümanlık hizmetlerini size sunmaktadır. 

Kurumsal Türkçe <> İngilizce Çeviri

Faaliyet yürüttüğünüz bütün alanlarda çeşitli zamanlarda ve şartlarda İngilizce Türkçe ya da Türkçe İngilizce çeviri ihtiyacınız ortaya çıkabilmektedir. Çeşitli ihtiyaçlar için belgeler, sözleşmeler, talimatlar, yasal ve hukuki şartlar, finansal dokumanlar, kredi, rapor ve çalışma alanlarına dair uzman görüşleri ve diğer kurumsal ve ticari gereksinimleriniz için ortaya çıkan çeviri ihtiyacınızı profesyonel tercüman kadrosuyla karşılamaktayız. Alle Tercüme Bürosu olarak her türlü çeviri işleriniz için bizden teklif alınız.

Bireysel Türkçe <> İngilizce Çeviri

Mültecilik belgeleri, vize başvuruları, uluslararası yazışmalar, sağlık raporları, diploma, Adli sicil kaydı, muvafakatname, imza beyannamesi, vekâletname, temsil yetkisi, ticaret sicil gazetesi, vekalet, tapu ve benzeri evraklarınızın tercüme işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştiren profesyonel tercüme büroları, işlerinizin daha hızlı, ekonomik ve kolay gerçekleşmesini sağlayacaktır. Alle Tercüme Bürosu olarak her türlü çeviri işleriniz için bizden teklif alınız.