Belge Onay Takibi

Noter çevirisi, bakanlık, konsolosluk ve devlet kurumlarına ulaştırılması gereken tüm evrak ve belge çevirilerinizin Belge Onay Takibi işlerinde Alle Tercüme ayrıcalıkları ile hizmet alacaksınız!
1.

TERCÜME HİZMETİNİ SEÇİN

Aradığınız tercüme hizmetini Alle Tercüme geniş kapsamlı tercüme hizmetleri arasından seçin. Tercüme işlemi için siparişinizi kolayca oluşturun.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

2.

Tercüme evraklarınızı yollayarak hızlı bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Tercüme ekibimiz tarafından en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır.

3.

HIZLI ŞEKİLDE TESLİM EDELİM

Uzman tercümanlarımız tarafından sipariş ettiğiniz belgelerin çevirisi hızlı bir şekilde yapılarak talep ettiğiniz teslim seçeneğinde elnize ulaştırılmaktadır.

Belge Onay Takibi

Belge Onay Takibi

Birçok ülkeden çeşitli amaçlarla yapılan işlerin Türkiye’deki prosedürlere uygun tamamlanması büyük önem arz etmektedir. Bu işlerin hem usulüne uygun hazırlanması hem de takibin yapılması süreçleri hızlandırmaktadır. Evraklar tercüme edildikten sonra yurt içinde veya yurt dışında sunulacak kuruma bağlı olmak üzere resmiyet kazanması adına bazı makamların onayından geçmesi gerekmektedir. Çeviri için Noter onayı, apostil veya tasdik, Dışişleri Bakanlığı’nın onayı ve konsolosluk onayı gibi onaylar olmak üzere, evrakın içeriği, geldiği veya gideceği ülke ve sunulacak kuruma göre bu onaylardan bazıları veya hepsi gerekebilir. 

Gereken onaylar doğrultusunda evrakınızın çevirisi hazırlandıktan sonra Alle Tercüme’nin evrak takip kadrosu sizin yerinize ve adınıza bütün gereken onayları alıp kullanmaya veya sunulacak yere hazır bir şekilde sizlere teslim etmektedir.

Belge Onay Takip Hizmetlerimiz Aşağıdaki Gibidir:

  • Yeminli Tercüme Onayı
  • Noter Onayı
  • Apostil onayı
  • Dışişleri Bakanlığı onayı
  • Büyükelçilik / Konsolosluk onayı
Tercüme Hizmetlerimiz İçin Teklif İster Misiniz? Hemen Teklif Al